شرکت امیران دُر برای اولین بار در ایران در سال ۱۳۸۸ ، به منظور تامین نیاز محصول درب در صنعت ساختمان تاسیس گردید،. امیران دُر با قابلیت تحویل روزانه ۵۰۰ لنگه درب و چارچوب از پیشگامان این صنعت در کشور میباشد.

خط مشی کیفیت

شرکت امیران دُر به عنوان مجموعه ای پیشرو ، در جهت حرکت در مسیر تعالی سازمانی و تحقق ارکان راهبردی خود ، با بهره گیری از سرمایه انسانی متعهد و متخصص و استفاده بهینه از ظرفیت های خود به منظور ارتقای کیفیت محصولات و خدمات ، خط مشي خود را به شرح زير اعلام مي دارد :

۱- افزايش سطح رضايتمندي و اعتماد مشتريان و ساير ذينفعان از طريق شناسايي و درك نيازهاي حال و آينده آنان.

۲- نهادينه نمودن فرهنگ بهبود مستمر در تمامی حوزه های کاری و ترویج فرهنگ تعهد در قبال كيفيت و شناسايي و رعایت الزامات قانونی مرتبط .

۳- توسعه و بکارگیری سيستم هاي مديريتی و فناوري های نوین اطلاعاتی و ارتباطی .

۴- برنامه ريزي اصولی در جهت استفاده موثر از فرصتها، ظرفیت ها و قابلیت های سازمانی همراه با شناسایی و کنترل ریسکهای مرتبط با بهره گيري از تحقیق ، نوآوري و مدیریت دانش و برقراری ارتباطات موثر و سازنده با سایر ذینفعان در جهت كسب مزيت هاي رقابتي پايدار .

۵- مدیریت صحیح منابع مالی و هزینه ها همراه با برنامه ريزي اصولی و اقدام در جهت کاهش دوباره كاريها و فعالیتهای فاقد ارزش افزوده به منظور افزایش بهره وری و چابکی سازمان در ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و قيمت مناسب در زمان مقرر

سرمایه‌های انسانی

در حال حاضر، نیروی انسانی شرکت امیران دُر همگی دارای تحصیلات عالیه دانشگاهی و آموزش دیده بوده و به عنوان یکی از اصلی‌ترین ارکان شرکت، توجه و اهمیت ویژه به نیروی انسانی را در دستور کار قرار داده است.

مأموریت و اهداف سازمان

ما در زمینه ی تولید و توزیع انواع دربهای ساختمانی از قبیل : درب ضد سرقت – درب اتاقی – درب لابی – درب ضد حریق و سایر ملزومات و همچنین ارائه خدمات مربوطه با استفاده بهینه از منابع در دسترس و سرمایه انسانی توانمند در جهت حفظ و افزایش رضایتمندی تمامی ذینفعان و کسب مزیت های رقابتی فعالیت می نمائیم

چشم انداز

ما در افق زمانی ۱۴۰5، پیشتاز در تولید و تامین انواع درب های ضد سرقت خواهیم بود.

ارزش ها

حفظ شان و منزلت مشتریان در راستای مشتری مداری احترام به اصول ارزشی، فکری ، عقاید و حریم دیگران ، صداقت و راستگویی در رفتار،گفتار و کردارشایسته سالاری و حفظ کرامت انسانی تمامی ذینفعان ، کار گروهی و یادگیری مستمر کیفیت اندیشی ، بهره وری و بهبود مستمر نظم و انضباط دوستدار محیط زیست، خلاقیت و نوآوری

خدمات مشتریان

شرکت امیران دُر در راستای توسعه، حفظ پایدار و افزایش سطح رضایت مندی مشتریان بر اساس نیاز های آن ها اقدام به راه اندازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) نموده است. این مهم با اراده خدماتی نظیر انتخاب طرح و نقش درب، چارچوب و با استفاده از ثبت و سفارش آنلاین از طریق سایت امیران دُر، ردیابی سفارش با بهره گیری از سیستم بارکد تا مرحله نصب و همچنین صدور ضمانت نامه انجام می گردد.

واحد ارتباط با مشتری شرکت امیران

واحد ارتباط با مشتری شرکت امیران دُر حاوی بانک اطلاعاتی مربوط به مشتریانی است که مدیریت و کارکنان فروش یا خدمات پس از آن می‌توانند، نیازهای آنان را با محصولات خود تطبیق دهند و نیازهای خدماتی آنها را یادآور شوند و بتوانند مدیریتی صحیح بر زمان داشته باشد. بدین نحو که کاربران فعالیت‌های روزانه خود را به طور دقیق‌تر هماهنگ کرده و براین اساس هرکدام از پرسنل شرکت روی مشتری و اطلاعات مربوط به او تمرکز می کنند، و اطلاعات جامعی از مشتریان را به طور کامل و یکسان در اختیار تمامی بخشهای مرتبط با مشتری قرار می دهند. در این راستا، بخش بازاریابی دراین شرکت با تلاشی سازمان یافته و در جهت جمع آوری و سازماندهی کردن اطلاعات مشتریان در درون مجموعه فعالیت می کند. واحد فروش نیز از این اطلاعات برای تماس با مشتری و ارائه خدمات و کالا به او استفاده می کند. همچنین این اطلاعات گنجینه ارزشمندی برای مدیران ارشد جهت تصمیم ‌گیری‌های کلان شرکت تلقی می گردد.

تولیدات ما:

تولید درب های گوناگون در کاربری های مختلف اداری ، مسکونی و تجاری از جمله درب های داخلی( HDFو MDF و درب ملامینه ) ،درب کمدی ( درب ملامینه ،MDF , HDF )،درب ضد سرقت ( ساختار ضد سرقت ترک ، ضد سرقت چین ، ضد سرقت تایوانی و ضد سرقت ایران ) ،درب های سه لایی ( سه لایی گابن ، سه لایی چینی ،و سه لایی راش ) و نیز درب های لابی در ابعاد و طرح های متنوع و جدید از جمله (CNC وطرح های برجسته ) بنا به در خواست مشتریان قابل اجرا خواهد بود.

لازم به ذکر است که شرکت امیران دُر از ابتدای سال ۱۳۹۶ محصولات خود را به کشور هاي عراق، افغانستان، ارمنستان، تاجيکستان و آذربايجان و گرجستان صادر مي نمايد که اين مسئله باعث گرديده که شرکت امیران درب جزو شرکتهای پیشرو در امر صادرات درب محسوب گردد.

0/5 (0 نظر)